e-mail: p120@mjo.krakow.pl

Wesołych Świąt!

Z okazji nadchodzących

Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku

pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia.

Niech nadchodzące Święta

będą niezapomnianym czasem,

spędzonym bez pośpiechu, trosk i zmartwień,

w spokoju i radości, wśród rodziny, przyjaciół

oraz wszystkich bliskich osób.

A nadchodzący Nowy Rok niech przyniesie zdrowie,

pomyślność i same szczęśliwe chwile!

Dyrektor oraz Pracownicy

Samorządowego Przedszkola nr 120

2021-12-20

PODZIĘKOWANIE 1% PROCENT DLA MOJEJ SZKOŁY/PRZEDSZKOLA

Z przyjemnością informujemy, iż dzięki  akcji ,,1% dla mojej szkoły/przedszkola" nasze przedszkole pozyskało kwotę 2683,35 zł

W związku z tym chcielibyśmy Państwu serdecznie podziękować za udzielone wsparcie.

Za pozyskane środki zakupiono zabawki do każdej z grup przedszkolnych oraz wymieniono stoliki w sali nr 3.

Przekazanie 1% podatku na rzecz naszego przedszkola w kolejnym roku przyczyni się do podwyższenia komfortu pobytu Waszych dzieci.

Już dziś zaplanujcie komu przekażecie swój 1% podatku

KRS: 0000052078

cel szczegółowy:  Samorządowe Przedszkole nr 120

2021-12-15

WIGILIA

Dnia 22.12. (środa) w naszym przedszkolu będziemy obchodzić Wigilię. Kultywując tradycje bożonarodzeniowe, dzieci połamią się opłatkiem, zaśpiewają kolędy, złożą sobie życzenia, a także będą degustować dania wigilijne. Prosimy, aby w tym dniu zadbać o odświętny strój dla dzieci.

2021-12-15

JASEŁKA

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia dzieci przygotowały krótkie występy dla swoich bliskich. Z powodu obostrzeń sanitarnych zostaną one dla Państwa nagrane i udostępnione drogą elektroniczną. Prosimy o przygotowanie dla dzieci następujących strojów:

• grupa I i II - 20.12. (poniedziałek) - dziewczynki - białe rajstopy i bluzki (spódnice będą z przedszkola), chłopcy - ciemne spodnie i białe koszule
  • grupa III - 21.12. (wtorek) - dziewczynki - białe rajstopy i bluzki, chłopcy - odświętnie; ciemne spodnie
  • grupa IV - 21.12. (wtorek) - dziewczynki - białe bluzki i rajstopy, chłopcy - białe koszule i ciemne spodnie
  • grupa VI - 21.12. (wtorek) - dziewczynki - białe bluzki, białe rajstopy, czapki mikołajowe jeśli mają własne, chłopcy - białe koszule, ciemne spodnie, kolorowe skarpety (najlepiej ze świątecznym motywem)

2021-12-14

GRUPA V - OGŁOSZENIE

Uprzejmie informuję, iż z okazji Świąt Bożego Narodzenia dzieci przygotowały krótki program artystyczny. Z powodu obostrzeń sanitarnych uroczystości będą miały charakter wewnętrzny; rodzice otrzymają nagrania z występów dzieci. Prosimy, aby dnia 16 XII 2021 r. (czwartek), dzieci przyszły do przedszkola ubrane w odświętne stroje tj.:

•       Dziewczynki –białe bluzki i białe rajstopy
  •      Chłopcy –biała koszula i czarne spodnie
2021-12-10

SZCZEPIENIA PRZECIW GRYPIE

W związku z organizacją przez Miasto Kraków szczepień ochronnych przeciw grypie dla dzieci, chętni Rodzice mogą skorzystać z bezpłatnych szczepień. Realizację szczepień   przeprowadzi  Miejskie Centrum Opieki.

W sprawie bezpłatnych szczepień została uruchomiona infolinia:

12 -  446 75 27 codziennie  w godzinach 8.00-20.00

730 977 999 od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-20.00

2021-12-05

ODPŁATNOŚĆ ZA LISTOPAD

Poniżej dostępna jest lista odpłatności za pobyt dzieci w miesiącu listopadzie.

LISTA ODPŁATNOŚCI

2021-12-01

WARSZTATY ŚWIĄTECZNE

Drodzy Rodzice,

Informujemy, że 3 grudnia (piątek) odbędą się w naszym przedszkolu ekologiczne warsztaty plastyczne: ,,Świąteczna choinka”. Zajęcia przeprowadzone będą od godziny 9:00 we wszystkich grupach wiekowych. Rodzice proszeni są o zaopatrzenie dzieci na zajęcia w kolorowe guziki lub zakrętki do butelek, będą one potrzebne do ozdobienia samodzielnie wykonywanych ekologicznych choinek.

2021-11-30

MIKOŁAJ W PRZEDSZKOLU

Dnia 06.12. (poniedziałek) dzieci odwiedzi długo wyczekiwany gość - św. Mikołaj. Ze względu na sytuację epidemiologiczną nie będzie chodził po salach. Przejdzie się po naszym ogrodzie, zajrzy przez okna do sal,  a następnie przekaże prezenty dla wszystkich grzecznych dzieci. Serdecznie zapraszamy!

2021-11-26

GWIAZDKA DLA STARSZYCH I CHORYCH ZWIERZAKÓW

Zachęcamy serdecznie do wzięcia udziału w organizowanej przez nasze przedszkole zbiórce karmy dla psów i kotów przebywających w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt  w Krakowie. Można również przynosić kocyki, legowiska, zabawki dla zwierząt. Każda pomoc jest cenna, a zabrane dary znacznie poprawią komfort ich życia. Tylko dzięki Państwa pomocy możemy lepiej zadbać o te najbardziej potrzebujące psy i koty.  Za wszelkie przekazane dary bardzo dziękujemy.

Akcja potrwa do 22.12. 2021 r.

Ze względu na dobro zwierzaków prosimy o przynoszenie karm wysokiej jakości.