e-mail: p120@mjo.krakow.pl

Warsztaty edukacyjne dla dzieci

W ciągu roku szkolnego dzieci uczestniczą w różnorodnych warsztatach edukacyjnych:

Warsztaty ceramiczne

Dzieci wykonują prace plastyczno - techniczne z wykorzystaniem gliny. Dzięki takim zajęciom przedszkolaki rozwijają motorykę małą, kreatywność, ummiejętność koncentracji uwagi.

Warsztaty z robotyki

Dzieci biorą udział w zajęciach z robotyki, podczas których uczą się podstaw programowania. Poznają też zasady bezpieczengo korzystania z elektroniki.

Warsztaty kulinarne

Dzieci odkrywają świat smaków, uczą się samodzielności, pozanją zasady zdrowego odżywiania. Mają okazję z pomocą osób dorosłych wykonać proste potrawy, a następnie je zjeść!

Warsztaty ekologiczne i przyrodnicze

Dzieci uczestniczą w zajęciach, podczas których poznają zasady segregacji śmieci, wykorzystują materiały recyklingowe lub przyrodnicze do wykonywania prac plastycznych i uczą się dbać o nasze środowisko naturalne.