Aktualności

KONTAKT:

Samorządowe Przedszkole nr 120
os. Strusia 8, 31-808 Kraków
Dyrektor: mgr Urszula Taborska
tel./fax 12 648-57-39
e-mail: p120@mjo.krakow.pl
www.przedszkole120.pl
Nr rachunku bankowego:
40 1020 2892 0000 5802 0590 4315

Aktualności

2022-11-23

GWIAZDKA DLA ZWIERZAKA

Akcja polega ona na zbiórce darów na rzecz Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt. Organizowana jest przez Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami.

Organizatorzy akcji bardzo proszą o dobrą jakościowo karmę. Zapewnia ona zwierzętom lepsze zdrowie, a tym samym dłuższe życie. Zwierzęta są narażone wraz z wiekiem na wiele bolesnych chorób (niewydolność nerek, problemy z przyswajaniem pokarmu, zwyrodnienia stawów). Dlatego też ich właściwa dieta jest niezbędna.

Bardzo prosimy o dostarczanie następujących marek karmy:
Animonda, Applaws, Acana, Arion, Belcando, Bozita, Brit, Carnilove, Concept for life, Cosma, Catz finefood, Dolina Noteci, Dog Chow, Eukanuba, Farmina, Felix, Feringa, Fitmin, Hill’s, Happy Dog, Gourmet Gold, Josera, Lukullus, Miamor, Mac’s, Purina, Pro Plan, Purizon, Rinti, Royal Canin, Rocco, Sanabelle, Smila, Sheba, Orijen, Taste of the Wild, Terra Canis, Wild Freedom.

Mile widziana jest również karma specjalistyczna (Gastro Intestinal karma sucha i konserwy dla psów).

Przyjmowane są również czyste koce, ręczniki i zabawki dla zwierząt.

Zbiórka podarunków trwa do 23 grudnia 2022 roku.

Z góry dziękujemy za przyłączenie się do akcji!


 

 


Pozostałe zdjęcia: