2021-03-18

KRAKOWSKI PANEL KLIMATYCZNY

Urząd Miasta Krakowa rozpoczyna działania związane z organizacją pierwszego panelu obywatelskiego w Krakowie. Szczegółowe informacje dostępne na stronach:

Krakowski Panel Klimatyczny

Krakowski Panel Klimatyczny - facebook

Instytut Polityk Publicznych

2021-03-06

LISTA ODPŁATNOŚCI - LUTY 2021

Lista odpłatności za pobyt dzieci w przedszkolu w miesiącu lutym znajduje się poniżej:

LISTA ODPŁATNOŚCI

2021-03-05

ORGANIZACJA PRACY W PRZEDSZKOLU

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, iż z powodu bardzo dużej ilości zachorowań pracowników przedszkola istnieje prawdopodobieństwo, iż od poniedziałku niektóre dzieci będą przebywały w grupach łączonych. W dniu dzisiejszym nie jesteśmy w stanie napisać, które grupy mogą zostać połączone, ponieważ zależy to od rozwoju sytuacji.

2021-02-26

PODZIĘKOWANIE

Serdecznie dziękujemy wszystkim Rodzicom za wsparcie naszego przedszkola w czasie ostatnich trudnych dni, gdy odbywały się szczepienia personelu.

Bez współpracy z Państwa strony bardzo trudno byłoby nam zorganizować pracę przedszkola. Rozumiemy, iż kosztowało to Państwa niemało wysiłku, dlatego tym bardziej dziękujemy.

2021-02-26

REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2021/22

Dotyczy: rodziców, którzy chcą zapisać dziecko do Samorządowego Przedszkola nr 120 na rok szkolny 2021/22

Uprzejmie informujemy, iż od 01.03.2021 r. rozpoczyna się rekrutacja do naszego przedszkola na rok szkolny 2021/22. Wnioski o przyjęcie do przedszkola można wrzucać do skrzynki podawczej znajdującej się w przedsionku przedszkolnym lub przesyłać w formie skanu lub zdjęcia na adres:

przedszkole120@op.pl

(prosimy w tytule wiadomości wpisać - WNIOSEK - REKRUTACJA 2021/22)

Formularze wniosków dostepne będą od 01.03.2021 r. w formie papierowej w przedszkolu oraz na stronie Formico.

Wnioski można składać w terminie do 31.03.2021 r.

ZAWIESZENIE ZAJĘĆ W PRZEDSZKOLU

Uprzejmie informujemy, iż w dniach 25 i 26 lutego (czwartek i piątek) następuje zawieszenie zajęć w przedszkolu. Podstawą zawieszenia zajęć jest sytuacja epidemiologiczna w placówce oraz zgoda organu prowadzącego.

W tych dniach zajęcia w grupach: drugiej, trzeciej, piątej i szóstej  będą prowadzone w formie zdalnej.

ZAWIESZENIE ZAJĘĆ W GR. I

Informujemy, iż ze względu na aktualną sytuację epidemiologiczną związaną z nieobecnością nauczycieli oraz pracowników obsługi, zjęcia w grupie I zostają tymczasowo zawieszone do dnia 01 marca włącznie. Podstawą zawieszenia jest zgoda organu prowadzącego, na podstawie par.18 ust. 2a Rozporządzenia MENiS z dnia 31.12.2002 r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny w publicznych i niepublicznych szkołach i placówkach (Dz.U. z 2020 r. poz. 1604).

W tym terminie dzieci z grupy I pozostają pod opieką rodziców. Dziękujemy za wyrozumiałość.

TERMIN SKŁADANIA DEKLARACJI

Szanowni Państwo,

W najbliższy piątek o godz. 12.00 mija ostateczny termin składania  deklaracji na nowy rok szkolny. Jeśli chcą Państwo, aby dziecko uczęszczało do naszego przedszkola w przyszłym roku,  należy dostarczyć wypełnioną deklarację w tym terminie.

W związku z zaistniałą sytuacją istnieje możliwość wysłania wypełnionej deklaracji drogą mailową w formie skanu lub zdjęcia. O dostarczenie oryginału dokumentu prosimy po powrocie do przedszkola.

Brak deklaracji oznacza rezygnację z miejsca w przedszkolu od września 2021 r.

2021-02-23

ZAWIESZENIE ZAJĘĆ W GR. IV

Informujemy, iż ze względu na aktualną sytuację epidemiologiczną związaną z nieobecnością nauczycieli oraz pracowników obsługi, zjęcia w grupie IV zostają tymczasowo zawieszone do dnia 01 marca. Podstawą zawieszenia jest zgoda organu prowadzącego, na podstawie par.18 ust. 2a Rozporządzenia MENiS z dnia 31.12.2002 r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny w publicznych i niepublicznych szkołach i placówkach (Dz.U. z 2020 r. poz. 1604).

W tym terminie dzieci z grupy IV pozostają pod opieką rodziców. Dziękujemy za wyrozumiałość.

2021-02-19

SZCZEPIENIA PRACOWNIKÓW PRZEDSZKOLA

Drodzy Rodzice!

Na poniedziałek 22.02. zaplanowano szczepienia pracowników naszego przedszkola przeciw Coivid -19. Dochodzą do nas informacje z innych placówek o często występujących poważnych skutkach ubocznych tj. wysoka gorączka, silne bóle mięśniowe i inne. W związku z tym jest mała szansa, że wszyscy pracownicy przyjdą we wtorek i środę do pracy (po kilku dniach objawy przeważnie ustępują). Zwracamy się z prośbą, aby osoby, które mogą zapewnić opiekę dzieciom, pozostawiły je w te dni w domu.

Obawiamy się, iż przy normalnej ilości chodzących dzieci będzie niezwykle trudno rozdzielić je do innych grup, ponieważ pracowników w przedszkolu może być zbyt mało.

Seredecznie dziękujemy za zrozumienie.