2021-09-16

GIMNASTYKA KOREKCYJNA

Drodzy Rodzice !

Jak co roku gorąco zachęcam do udziału dzieci w zajęciach gimnastyki korekcyjnej, które odbywają się w naszym przedszkolu. Celem ich jest korekcja i profilaktyka wad postawy, wykształcenie nawyku przyjmowania i utrzymania poprawnej postawy, prawidłowy rozwój motoryczny, podniesienie ogólnej sprawności i wydolności organizmu oraz nabycie nowych umiejętności ruchowych. Ćwiczenia są prowadzone różnymi metodami i w różnych formach oraz z zastosowaniem atrakcyjnego sprzętu. Każde zajęcia wnoszą coś nowego. Dzieci chętnie ćwiczą , a zarazem świetnie się bawią.

Uczestnictwo w zajęciach jest bezpłatne !!!

Jedynym warunkiem jest dostarczenie skierowania od lekarza pediatry lub lekarza specjalisty zalecającego udział w gimnastyce korekcyjnej.

Dzieci, które do końca września nie przyniosą skierowań nie będą mogły uczestniczyć w zajęciach.

mgr Joanna Strug - Jachym                                                                                                               Nauczyciel gimnastyki korekcyjnej