2021-10-25

GRUPA I - PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

Pasowanie na Żaczka Przedszkolaczka odbędzie się 28 października (czwarek) o godzinie 11:00. Dzieci zaprezentują krótki występ taneczno - wokalny, a następnie zostaną uroczyście przyjęte do społeczności przedszkolnej. Każdy pasowany przedszkolak otrzyma pamiątkowy dyplom. Dla dzieci będzie także przygotowany mały poczęstunek.

W związku z powyższym bardzo prosimy wszystkich rodziców o ubranie dzieci ( w tym dniu ) w odświętny strój:

• chłopcy  - biała koszula, czarne lub granatowe spodnie
  • dziewczynki – biała bluzeczka, białe rajstopy, czarna lub granatowa spódniczka bądź sukienka

Ze względów epidemiologicznych uroczystość będzie miała charakter wewnętrzny (bez udziału osób z zewnątrz). Rodzice otrzymają krótkie nagranie oraz zdjęcia z przebiegu uroczystości.

2021-10-20

ZAJĘCIA "JESIENNE INSPIRACJE"

Serdecznie zachęcamy, aby w najbliższych dniach wybrać się z dziećmi na jesienny spacer w poszukiwaniu darów natury - żołędzi, szyszek, kasztanów, liści, odłamanych kawałków kory drzewnej. Zebrane skarby prosimy przynieść nam do przedszkola, gdzie zasilą nasze kąciki przyrody. Dzieci wykorzystają je do zabaw i zajęć plastyczno - technicznych.

Z góry dziękujemy za zaangażowanie!

2021-10-06

ODPŁATNOŚĆ - WRZESIEŃ

Poniżej podajemy listę odpłatności za miesiąc wrzesień:

ODPŁATNOŚĆ WRZESIEŃ

2021-10-03

ZAJECIA MUZYCZNO-RYTMICZNE Z PANEM MIŁOSZEM

Dnia 5 października (wtorek) poprowadzi dla dzieci zajęcia muzyczno-rytmiczne pan Miłosz Konarski. Autor ok. 300 piosenek dla dzieci, które przedszkolaki doskonale znają i lubią się bawić do nich.

Początek zajęć godz. 9.00,, w każdej grupie przedszkolnej

2021-09-26

GRUPA III - OGRÓD BOTANICZNY

Dnia 28 września 2021 roku  odbędzie się wycieczka do Ogrodu Botanicznego dla dzieci z grupy III.

Wyjazd o godz. 9:40, powrót ok. godz. 12.30 (na obiad).

2021-09-22

ZAJĘCIA EDUKACYJNE "AUTOCHODZIK"

Dnia 29 września (środa) dzieci z wszystkich grup wezmą udział w zajęciach edukacyjnych "Autochodzik", które poprowadzi przedstawiciel Straży Miejskiej. Dzieci obejrzą film edukacyjny, poznają i utrwalą wiadomości na temat bezpiecznego zachowania na drodze. Zajęcia rozpoczną się o godzinie 09.30. Serdecznie zapraszamy!

2021-09-22

TEATRZYK " WIEŻA DO NIEBA"

Dnia 27.09. (poniedziałek) nasi podopieczni będą mogli obejrzeć w przedszkolu spektakl pt. "Wieża do nieba". Ze względu na wytyczne epidemiologiczne przedstawienie będzie odbywać się w poszczególnych grupach.

Przedstawienie finansowane jest ze środków Gminy Miejskiej Kraków. Serdecznie zapraszamy.

2021-09-17

WYCIECZKA - GR. IV

Dnia 23 września 2021 roku  odbędzie się wycieczka do Zoo dla dzieci z grupy IV. Prosimy o ubranie dzieci w wygodny  strój i przygotowanie plecaków z wodą mineralną w plastikowej butelce.

Plan wycieczki:

8:15 - śniadanie

8:45 - wyjście z przedszkola i przejazd busem do Zoo

9:30 - 12:00 - spacer edukacyjny w Parku Zoologicznym, zabawy w mini Zoo, relaksacja z elementami kinezjologii edukacyjnej w Lasku Wolskim

12:45- powrót do przedszkola i obiad

2021-09-16

JESIENNE ALBUMY

Uprzejmie informujemy, iż dnia 21.09. (wtorek) o godz. 09.00 będą w naszym przedszkolu wykonywane zdjęcia dzieci z jesienną scenografią. Chętne osoby prosimy o wypełnienie zgody na wykonanie zdjęcia dziecka. Druki dostępne są w holu przedszkolnym.

2021-09-16

GIMNASTYKA KOREKCYJNA

Drodzy Rodzice !

Jak co roku gorąco zachęcam do udziału dzieci w zajęciach gimnastyki korekcyjnej, które odbywają się w naszym przedszkolu. Celem ich jest korekcja i profilaktyka wad postawy, wykształcenie nawyku przyjmowania i utrzymania poprawnej postawy, prawidłowy rozwój motoryczny, podniesienie ogólnej sprawności i wydolności organizmu oraz nabycie nowych umiejętności ruchowych. Ćwiczenia są prowadzone różnymi metodami i w różnych formach oraz z zastosowaniem atrakcyjnego sprzętu. Każde zajęcia wnoszą coś nowego. Dzieci chętnie ćwiczą , a zarazem świetnie się bawią.

Uczestnictwo w zajęciach jest bezpłatne !!!

Jedynym warunkiem jest dostarczenie skierowania od lekarza pediatry lub lekarza specjalisty zalecającego udział w gimnastyce korekcyjnej.

Dzieci, które do końca września nie przyniosą skierowań nie będą mogły uczestniczyć w zajęciach.

mgr Joanna Strug - Jachym                                                                                                               Nauczyciel gimnastyki korekcyjnej