2019-05-31

WYCIECZKA DO WIOSKI ARAPAHO

Uprzejmie informujemy, że 6 czerwca (czwartek) zaplanowaliśmy dla wszystkich dzieci z naszego przedszkola wycieczkę do wioski indiańskiej ,,Arapaho” w miejscowości Zalas  (gmina Krzeszowice).

Organizacja wyjazdu:

• śniadanie – godzina 7:00
  • wyjście z przedszkola – godzina 7:50   (wyjazd autokarem o 8:00)
  • powrót do przedszkola około godziny 14:00, dzieci po przyjściu do przedszkola otrzymają podwieczorek (wekę z masłem, serek danio, kompot)
  • prowiant: dzieci otrzymają z przedszkola bułkę  z kotletem z fileta drobiowego, sałatą i ogórkiem oraz wodę mineralną (w zamian za obiad).

W programie wycieczki:

Zabawy ruchowe i edukacyjne prowadzone przez animatorów z wioski indiańskiej oraz nauczycieli przedszkola.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do obejrzenia strony internetowej: www.wioskaarapaho.natop.pl

Koszt pobytu dzieci na wycieczce pokryty zostanie ze środków budżetowych przedszkola.

Prosimy o zaopatrzenie dzieci w:

• Małe plecaki - można do nich zapakować dodatkowe napoje (w plastikowych butelkach).

Prosimy nie dawać dzieciom gum, twardych cukierków, słodyczy z czekoladą oraz zabawek.

• Wygodne obuwie (zabudowane).
  • Strój ,,na cebulkę” z uwzględnieniem warunków atmosferycznych tego dnia
  • Nakrycie głowy.

Prosimy o spryskanie dzieci środkami przeciw komarom i kleszczom.

Rodziców dzieci z chorobą lokomocyjną prosimy o poinformowanie nauczycielek o problemie i zaopatrzenie dzieci w odpowiednie środki (przed wyjazdem i na drogę powrotną).

Dziękujemy i życzymy miłej zabawy.