e-mail: p120@mjo.krakow.pl

2016-12-11

GAZETKA "DZIEŃ Z ŻYCIA PRZEDSZKOLA"

Uprzejmie informujemy że, w naszym przedszkolu jest wydawane pismo dla rodziców, gazetka „Dzień z życia przedszkola”. Kwartalnik opracowany jest przez zespół nauczycieli pod redakcją Katarzyny W. i Joanny K. Wybrane artykuły redagowane w kwartalniku będą ukazywały się na naszej stronie internetowej w zakładce „Warto przeczytać”. W gazetce będziemy zamieszczać aktualne wydarzenia z życia przedszkola, artykuły dotyczące wychowania i nauczania dzieci w wieku przedszkolnym, praktyczne porady i wskazówki dla rodziców oraz wiele ciekawych zabaw, rebusy, zagadki dla dzieci.

Jesienne wydanie gazetki jest umieszczone na naszej stronie internetowej. Pozostałe gazetki są dostępne do wglądu i poczytania w holu przedszkola w kąciku książki.

Gazetka przedszkolna to medium, za pomocą którego komunikujemy się z rodzicami, budujemy pozytywny wizerunek placówki, możemy utrwalać umiejętności dzieci. Mamy nadzieję, że spodoba się ta forma współpracy i pomoże nam w integracji rodzin z przedszkolem a także wspomoże rodziców w procesie wychowawczym dziecka.

Serdecznie dziękujemy Pani Agnieszce Korzeń
(skarbnik z grupy V) za wydruk gazetki przedszkolnej
w I kwartale.