AKCJA 1% DLA MOJEGO PRZEDSZKOLA

Informujemy, że w ramach akcji ,,1 % dla mojego przedszkola” nasze Przedszkole otrzymało kwotę 484,40 .

Przekazane przez Państwa, w ramach rozliczenia podatkowego za rok 2013, środki finansowe pozwolą na poszerzenie bazy Przedszkola, m.in. zakup pomocy dydaktycznych, gier, zabawek, instrumentów muzycznych itp., co wzbogaci proces dydaktyczno-rozwojowy Państwa dzieci.

Również w tym roku będziemy uczestniczyć w akcji ,,1 % dla mojego przedszkola” -  prosimy pamiętajcie o nas.

INFORMACJA DLA PRACOWNIKÓW PRZEDSZKOLA

Dyrektor Samorządowego Przedszkola nr 120 informuje, iż regulamin Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych znajduje się na stronie Zakładu Ekonomiki Oświaty Kraków Wschód.

GWIAZDKA DLA ZWIERZAKA

Zwracamy się z prośbą o włączenie się do akcji zbiórki produktów dla bezdomnych zwierząt.

Prosimy o przynoszenie takich darów jak:

• sucha karma dla kotów i psów,
  • konserwy dla kotów i psów,
  • posłania, kagańce, smycze, obroże, zabawki.

Przyniesione produkty prosimy wkładać do pojemnika stojącego w holu.

Zwracamy się także z prośbą o włączenie się w pozostałe akcje charytatywne prowadzone na terenie naszego Przedszkola - zbiórkę płyt, baterii oraz makulatury.

Dziękujemy!

2014-11-13

WARSZTATY MALARSKIE DLA DZIECI Z GRUPY V

Dnia 18 listopada (wtorek) dzieci z grupy V wezmą udział w warsztatch malarskich prowadzonych przez artystę malarza. Zajęcia rozpoczną się o godz. 10.00.

Celem warsztatów jest promowanie sztuki malarskiej. Dzieci będą mogły z bliska przyjrzeć się warsztatowi malarza i podjąć próbę samodzielnego malowania w oparciu o oryginał, reprodukcje i własną inwencję twórczą.

Zajęcia finansowane są przez prywatnego sponsora.

2014-11-12

MUZYCZNE LABORATORIUM

Dnia 17 listopada (poniedziałek) muzycy z ,,Muzycznego Laboratorium” poprowadzą dla naszych przedszkolaków audycję zatytułowaną: ,,Pani Muzyka – niezwykła malarka”.
Podczas spotkania dzieci wysłuchają utworów muzyki klasycznej granych na pianinie i oboju. Spróbują też rysować muzykę i jej elementy korzystając z tablicy interaktywnej.

Zajęcia rozpoczynają się o godzinie 9:15 i odbędą się z podziałem na 3 grupy wiekowe:
 (I i II grupa, III i IV grupa, V i VI grupa). Zapraszamy!

Zajęcia finansowane są ze środków gminy Kraków.

2014-11-10

PASOWANIE NA ŻACZKA - PRZEDSZKOLACZKA

Ogłoszenie dla Rodziców dzieci z grupy I, II i V:

Pasowanie na Żaczka Przedszkolaczka odbędzie się 19 listopada (środa) o godzinie 10:00 – uroczystość rozpoczną występy starszych przedszkolaków, po czym umiejętności swoje zaprezentują grupy młodsze. Dzieci złożą uroczystą przysięgę, odśpiewają "Hymn Przedszkola", a następnie przejdą przez bramę symbolizującą przyjęcie do społeczności przedszkolnej. Każdy pasowany przedszkolak otrzyma dyplom oraz drobny upominek.

W związku z powyższym bardzo prosimy wszystkich rodziców o ubranie dzieci ( w tym dniu ) w odświętny strój:

• chłopcy  - biała koszula, czarne lub granatowe spodnie
  • dziewczynki – biała bluzeczka, białe rajstopy, czarna lub granatowa spódniczka bądź sukienka

Na uroczystość zapraszamy także Rodziców i opiekunów.

2014-11-05

PRZEGLĄD PIEŚNI PATRIOTYCZNYCH

Dnia 12 listopada (środa) o godz. 9.30 dzieci z grup V i VI wezmą udział w Przeglądzie Pieśni Patriotycznych, organizowanym w Szkole Podstawowej nr 92. Bardzo prosimy o przyprowadzenie dzieci do przedszkola najpóźniej o godzinie 9.00, ubranych w stroje galowe (dziewczynki - białe bluzki, rajstopki, ciemne spódniczki, chłopcy - białe koszule, ciemne spodnie). Dziękujemy.

2014-11-04

APEL Z OKAZJI ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI

Uprzejmie informujemy, że dnia 12 listopada (środa) o godz. 11.00 odbędzie się uroczysty apel z okazji Święta Niepodległości. Prosimy o ubranie dzieci w stroje galowe (chłopcy - białe koszule i ciemne spodnie, dziewczynki - białe bluzki, ciemne spódniczki i białe rajstopy). Chętnych rodziców zapraszamy na uroczystość.

2014-11-02

WARSZTATY CERAMICZNE

Dnia 04 listopada dzieci z grup: I, II, III i IV będą uczestniczyły w warsztatach ceramicznych prowadzonych przez firmę Mały Artysta. Dzieci przygotują ozdoby świąteczne.

Zajęcia finansowane są w całości ze środków Gminy Kraków.

2014-11-01

TURNIEJ PUCHATKOWY

Dnia 04 listopada 2014r. grupa VI bierze udział w Międzyprzedszkolnym Turnieju Puchatkowym w SP 82, os. Kalinowe 17.

Wyjście o godzinie 09.20., powrót ok. godz. 11.00.

Prosimy o przygotowanie stroju i obuwia sportowego, odpowiedniego do biegania. Dziękujemy.