1970-01-01

GIMNASTYKA KOREKCYJNA

Drodzy Rodzice !

Gorąco zachęcam do udziału dzieci w zajęciach z gimnastyki korekcyjnej, które odbywają się w naszym przedszkolu. Celem ich jest przede wszystkim korekcja i profilaktyka wad postawy, wyrobienie nawyku przyjmowania i utrzymywania poprawnej postawy, prawidłowy rozwój motoryczny oraz nabycie nowych umiejętności ruchowych. Ćwiczenia są prowadzone rożnymi metodami i w różnych formach oraz z zastosowaniem atrakcyjnego sprzętu. Każde zajęcia wnoszą coś nowego. Dzieci chętnie ćwiczą, a zarazem świetnie się bawią.

Uczestnictwo w zajęciach jest bezpłatne !!!

Jedynym warunkiem jest dostarczenie skierowania od lekarza pediatry lub lekarza specjalisty zalecającego udział w gimnastyce korekcyjnej oraz określającego wadę postawy.

Dzieci, które do końca września nie przyniosą skierowań nie będą mogły uczestniczyć w zajęciach.

Nauczyciel gimnastyki korekcyjnej

mgr Joanna Strug-Jachym