1970-01-01

INFORMACJA DLA RODZICÓW

Dyrektor Samorządowego Przedszkola nr 120 uprzejmie informuje, że Kiermasz Świąteczny organizowany w przedszkolu jest odpowiedzią na propozycję Rady Rodziców przedstawioną na zebraniu w dniu 7 listopada.

Pragniemy podkreślić, że udział w organizacji kiermaszu: rodziców, dzieci, nauczycieli i pozostałego personelu , ma na celu korzystne dla rozwoju dziecka współdziałanie wszystkich organów przedszkola i jest oparty na zasadach absolutnej dobrowolności.

Wszystkim Rodzicom , którzy odpowiedzieli na nasz apel i dołączyli się do wspólnej zabawy serdecznie dziękujemy!!!

Wartość wspólnej pracy z dziećmi jest nieoceniona!

Zaowocowała ona nieprawdopodobnie wspaniałymi pomysłami na ozdoby świąteczne.

Różnorodność pomysłów i technik wykonania będzie dla nas inspiracją do wykorzystania w zajęciach kółek zainteresowań i w zajęciach dydaktycznych, rozwijających talenty dzieci.

Mamy nadzieję, na jeszcze wiele takich inicjatyw podejmowanych wspólnie z Rodzicami!!!

Z serdecznymi życzeniami świątecznymi

W dzień wigilijny, w dzień zaśnieżony,

Słychać kolędy, bijące dzwony,

Każdy raduje się w takiej chwili,

Wszyscy dla siebie są dzisiaj mili

Niech w ten radosny, świąteczny czas,

To, co najlepsze spotyka Was.

Dyrektor przedszkola

Teresa Siudut