1970-01-01

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU "JESIENNE WIERSZOWANIE"

29 listopada odbył się w naszym przedszkolu konkurs recytatorski pt. "Jesienne wierszowanie". W konkursie uczestniczyło 15 przedszkolaków z wszystkich grup wiekowych. Dzieci prezentowały wiersze, piosenki, a nawet krótkie scenki liryczne. Teksty wybierały wspólnie z rodzicami. Rodzice zadbali o oprawę muzyczną, dobór strojów i rekwizytów. Panie nauczycielki przygotowały jesienny wystrój sali, nagłośnienie, no i oczywiście wspaniałe nagrody.

Jurry w składzie : p. dyrektor mgr Teresa Siudut, p. Jola - nauczycielka z przedszkola, p. Agnieszka - nauczycielka ze Szkoły Podstawowej nr 92 oraz p. Ewelina - przedstawiciel Rodziców przyznało następujące miejsca:

I miejsce - Emilka S. z gr. VI

II miejsce - Madzia Ch. z gr. I. oraz Julia L. z gr. III

III miejsce - Wiktoria G. z gr. II oraz Sebastian K. z gr. III

Laureaci otrzymali dyplomy, piękne książki i słodkie niespodzianki. Pozostali uczestnicy również zostali nagrodzeni dyplomami, książeczkami i słodkościami.